Müşteri Yorumları

 • Nurcan padak

  Memur - Ankara

  20 yıldır erkanlar mobilyadan eşya alırım. Eşya diyorum çünki bir eve lazım olan ne varsa hepsini erkanlar mobilyadan alırim. Ben yükseltepede oturuyorum ancak hep ayvalı şubesinden aliririm.çünki halı mağazasinın müdürü hatice yılmaz hanımefendi eşya alırken bana verdiğı fikirleri ve tavsiyeleri üzerine alışverıs yaparim kendisine burdan çok ama çok teşekkürlerimi iletiyorum. İyiki erkanlar mağazası senin gibi kaliteli personelle çalışiyor.

 • Gül Gülasem Ateş

  Araştırmacı / yazar - Ankara

  Erkanlar mobilya Kaliteli ürünlerin albenisiyle göze hitap eden zevkli güler yüzlü ekibiyle samimi bir mekan. Alışverişlerimiz boyunca Ve sonrasın da da / özellikle zeki , kültürlü sevecen / insana kızı , kardeşi gibi gönül bağı kurarak alışverişi huzurlu ve keyifli kılan , İlknur hanımefendiye çok teşekkür ediyorum. Bununla beraber çay dağıtan elamanından , eşya nakil elemanlarıyla da samimi sımsıcacık enerjik bir ekibe sahip olması alışverişi bir başka keyifli ve güvenilir kılıyor. Eve teslim edilen ürünlerin bazılarında sorun yaşadıysam da en kısa Zaman da telefi edilip müşteriyi mağdur etmediklerini de not düşmek isterim..

 • CENGİZ ÖZKULLUK

  KAMU PERSONELİ - ANKARA

  EVİMDE KULLANDIĞIM TÜM ÜRÜNLERİ ERKANLAR MOBİLYA YÜKSELTEPE ŞUBESİNDEN ALDIM.İLGİ ALAKA MÜKEMMEL. ÜRÜNLER 1.SINIF HERKESE TAVSİYE EDERİM. ÖZELLİKLE OĞUZ BEYİN GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ VE İLGİ ALAKASI MÜKEMMEL DERECEDEDİR. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 • Sevil Günay

  Muhasebeci - Ankara

  Düğün alışverişimizi yaptık. Personel çok güleryüzlü ve tecrübeli. Çok yardımcı oldular sağ olsunlar. Yeni alışverişlerde buluşmak dileğiyle

 • Ahmet Gündoğdu

  Serbest - Ankara

  Halılarımı Erkanlar'dan aldım. Hemen gönderdiler. Teşekkür ederim.

 • Osman Yılmaz

  Reklamcı - Ankara

  Erkanlar'dan evimin beyaz eşyasını, halılarını ve perdelerini aldım. Zamanında teslim ettiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

 • Ayşe Şeker

  Parakende - Ankara

  Merkez mağazasından koltuk takımı aldım. Kaliteli bir ürün. Zamanında geldi ve kuruldu.

 • Özkan ban

  Kamu - Ankara

  Yeni evlendim a'dan z'ye evimin tüm eşyalarını erkanlardan aldım çok memnunum hepsinden kalite olarak üst seviye ve gelen arkadaşlar da işinde çok başarılı bi kaç sıkıntım oldu anında çözdüler herşey için teşekkürler gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz

Görüş ve Önerileriniz